Az XL méretű Easy mobil pult két darab fekete színű bútorlapból és egy olyan erős, tekercselhető, cellás polikarbonát palástlemezből áll, amit tépőzárral lehet egymáshoz rögzíteni. A három alkatrész összeszereléséhez nincs szükség szerszámokra. A pult közepes súlya miatt nagyon könnyen hordozható, de ennek ellenére nagy teherbírással rendelkezik. A biztonságos szállítást két darab bélelt hordtáska garantálja.
A pultra helyezhető dekoráció egy matt laminálással ellátott, fotóminőségű pop-up film nyomat, amit tépőzárral lehet rögzíteni a palástlemezre. Egy palástlemezhez több dekorációt is rendelhet, amit szabadon váltogathat szükség szerint.
A pultra opcionálisan korona is szerelhető, mely egy 5 mm vastag műanyag lemezből kerül kivitelezésre. A lemezt a korona tartó rudakra lehet akasztani.
Az Easy mobil pult összeállításához szükséges idő kevesebb mint 5 perc.
Vegye ki a táskából a pultlapot és talplemezt, majd helyezze a földre a talplemezt
Illessze a palástot ívben a pult front részénél található tépőzárhoz
Helyezze a pultlapot a palást tetejére , hogy a tépőzár végig megfogja
Ellenőrizze az illesztéseknél a tépőzárat
Rögzítse az egyik oldalon a nyomatot tépőzárral
Tekerje ki a nyomatot, simítsa rá a palástlemezre és rögzítse a végét tépőzárral
A csomag tartalma
Pultszerkezet, nyomtatás nélkül vásárlása esetén: 2 db bútorlap (talp és pulttető), palástlemez, 2 db hordtáskában
Nyomtatással együtt vásárolva: a szerkezethez a nyomatot bevetésre készen adjuk át
Opcionális kiegészítők
több palást dekorációt is kérhet, amiket felváltva használhat ugyanazon a pulton
koronalemez, 2 db tartórúddal
polc (a polc nem külön kiegészítőként rendelhető meg, hanem a polccal rendelkező pultot válassza)
Grafikai tervezés
A grafikai tervezés ára tájékoztató jellegű, minden megrendeléshez egyeztetés és egyedi elbírálás szükséges. Referenciáink
A lehető legjobb színhelyesség érdekében alkalmazzon megfelelő beágyazott színprofilt.
A fent leírtaktól eltérő formátumokban is befogadunk grafikai fájlokat, de az ebből eredő konvertálási hibákért (rétegek és színek) nem vállalunk felelősséget.
A nyomdai szolgáltatás a grafika egyszeri ellenőrzését tartalmazza
Külméret ellenőrzése. pl. 100 × 100 cm
Felbontás ellenőrzése. pl. 150 DPI
A grafikában lévő képek, szövegek minőségét nem ellenőrizzük!
Grafikai segédletek, sablonok
Amennyiben Ön vagy grafikusa készíti el a grafikát, az itt található, letölthető sablonok segítenek összeállítani a grafikai anyagot. A tömörített fájlban megtalálja a vektoros sablonokat .pdf, .ai, .eps, formátumokban is.