Barion Pixel Álláslehetőség a Reklámeszköz.hu-nál! | Reklámeszköz.hu

Álláslehetőség a Reklámeszköz.hu-nál!

2017. február 01.

Értékelés

4
Átlag: 4 (1 szavazat)

Cégünk XIII. kerületi irodájába keres Recepciós munkakörbe új kollégát, napi 8 órás munkavégzésre.

Feladatok

  • Beérkező ügyfelek és megkeresések leosztása és átirányítása értékesítő kollégáknak
  • Napi futárszervezés, ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Áruátadás, számlázás, házi pénztár kezelés
  • Irodaszer beszerzés, bemutatóterem rendbentartása
  • Pénzügyi és egyéb adminisztrációs tevékenység (szkennelés, postázás)

Elvárás

  • Középfokú végzettség
  • Jó szervezőképesség
  • Lendületes, ambiciózus munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előny

  • Reklámipari ismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol/Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Remek munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés
  • Előmenetel (képességekhez mérten cégen belül számos munkakörbe)
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével, a következő e-mail címre várjuk:

bernadett.szegedi@reklameszkoz.hu